Informace k mašličkám

POZOR! 

Pokud máte zájem o větší množství mašliček či jejich pravidelný odběr, prosím informujte mne o tom do zprávy. Domluvíme se individuálně. 

Pokud vlastníte chovatelskou stanici či chcete navázat dlouhodobou spolupráci (např. jste psí salón), prosím napište mi zprávu pro dojednání individuálních podmínek prodeje včetně stanovení cen.

 

ROZMĚRY MAŠLIČEK

Všechny mé mašličky jsou v jedné velikosti a to 65 mm x 30 mm.

Výjimku tvoří několik třpytkových mašliček, které jsou z výrobních důvodů menší a to 55 mm x 25 mm. Tato informace je vždy uvedená v informaci k uvedené mašličce (jedná se o tmavou a světlou třpytku, duhovou mašličku, mint mašličku....). Tyto mašličky jsou také uchyceny na krokodýlí sponečce, nikoliv na francouzské. 

 Pokud vlastníte malého pejska a víte, že moje mašličky jsou pro něj velké - prosím kontaktujte mne do zprávy/e-mailu, jsem schopná po domluvě vyrobit menší typ mašličky u určitých vzorů/barev a bude uchycena na krokodýlí sponku (32 mm).

 

UCHYCENÍ MAŠLIČEK

Mašličky uchycuji na krokodýlí sponečku o délce 47 mm nebo francouzskou sponečku o délce 50 mm. Po individuální domluvě je možné uchycení na krokodýlí sponečku o délce 32 mm.

 

DOPLŇKOVÝ PRODEJ

Máte ráda módu, styl a ráda se odlišujete od ostatních? Chcete ladit na výstavě se svým pejskem? Máte doma holčičku, která pejska zbožňuje a chtěla by být stejně sladěná jako její psí miláček?

Na přání mohu vyrobit k mašličce pro pejska ve stejné barvě/vzoru:

  • Velkou (80 mm) mašli do vlasů (na krokodýlí sponce) nebo gumičce pro paní/slečnu
  • Brož pro majitelku psíka (velká mašle ve stejné barvě jako má pejsek)
  • Čelenku pro dítě nebo majitelku pejska (s velkou nebo malou mašlí)
  • Sponečky na krokodýlí nebo lupací (prolamovací) sponečce se stejnou mašličkou jako má pejsekV případě zájmu mne, prosím, kontaktuje a domluvíme (zašlu fotky, odkaz na stránku apod.)